Roleta elektryczna ⋆ Dowiedz się gdzie je stosować

Roleta elektryczna – gdzie, kiedy, w jakim celu…

14 sierpnia 2020

Podgląd treści na blogu

Roleta elektryczna, wbrew pozorom nie wszędzie się nadaje. Inaczej. Nie każdy typ rolety nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Dziś zapraszamy na porcję informacji o tym gdzie, kiedy i w jakim celu montujemy różne typy rolet.

roleta elektryczna

Gdzie stosujemy rozwiązanie takie jak roleta elektryczna?

Roleta elektryczna to wciąż nowinka technologiczna. Chociaż ich początki to lata 70-te ubiegłego wieku (pół wieku temu :o) to ich popularność nie wzrosła na tyle, żeby ich cena mogła spaść. Rolety elektryczne to wciąż luksus, ale co pocieszające, coraz więcej z nas, jest na niego stać.

Dobrze dobrane do potrzeb użytkownika rolety możemy zamontować praktycznie wszędzie tam gdzie zwykłe rolety. Jest jedno ale. Nie poleca się stosować rolet elektrycznych w pomieszczeniach o dużej wilgotności – to zrozumiałe, chociaż nasze doświadczenie pokazuje, że nie do końca jasne dla wszystkich 😉

Kiedy stosujemy rolety elektryczne?

Rolety elektryczne zastosujemy wszędzie tam, gdzie z jakichś względów będzie to korzystne (albo dlatego, że mamy taki kaprys ;)). Chodzi mi o miejsca trudno dostępne, lub kiedy rozmiar pomieszczenia nie jest odpowiedni dla zasłon czy firanek. Roleta elektryczna może być zamontowana na oknach które są wysoko, mają mało miejsca wokół itd.

Najlepiej skonsultować z nami możliwość rozwiązania dla konkretnego okna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ>>

… ale jest pewna optymalna metoda na szukanie odpowiedzi na pytanie – czy warto zastosować rolety elektryczne?

Odpowiedz sobie na pytania: – czy muszę się dziwnie wygiąć żeby zasłonić okno zasłoną czy roletą. Czy moje okno pozwala na swobodne zasłanianie i odsłanianie? Czy nie wolałabym użyć smartfona do zasłaniania i odsłaniania okna 😉

W jakim celu stosujemy rolety elektryczne?

Rolety elektryczne stosujemy głównie tam, gdzie chcemy podkreślić prestiż. Nasze realizacje w najlepszych hotelach w Polsce, pokazują, że zarządzający tymi hotelami często wybierają je do swoich “popisowych” wnętrz.

Kolejnym istotnym powodem dla montażu rolet elektrycznych, często jest niepełnosprawność. Gro naszych klientów to osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami ruchowymi. Dla tych osób, zmienia to bardzo wiele.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.