Roleta elektryczna • Dowiedz się gdzie je stosować

Roleta elektryczna – gdzie, kiedy, w jakim celu…

roleta-elektryczna
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Roleta elektryczna, wbrew pozorom nie wszędzie się nadaje. Inaczej. Nie każdy typ rolety nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Dziś zapraszamy na porcję informacji o tym gdzie, kiedy i w jakim celu montujemy różne typy rolet.

roleta elektryczna

Gdzie stosujemy rozwiązanie takie jak roleta elektryczna?

Roleta elektryczna to wciąż nowinka technologiczna. Chociaż ich początki to lata 70-te ubiegłego wieku (pół wieku temu :o) to ich popularność nie wzrosła na tyle, żeby ich cena mogła spaść. Rolety elektryczne to wciąż luksus, ale co pocieszające, coraz więcej z nas, jest na niego stać.

Dobrze dobrane do potrzeb użytkownika rolety możemy zamontować praktycznie wszędzie tam gdzie zwykłe rolety. Jest jedno ale. Nie poleca się stosować rolet elektrycznych w pomieszczeniach o dużej wilgotności – to zrozumiałe, chociaż nasze doświadczenie pokazuje, że nie do końca jasne dla wszystkich 😉

Kiedy stosujemy rolety elektryczne?

Rolety elektryczne zastosujemy wszędzie tam, gdzie z jakichś względów będzie to korzystne (albo dlatego, że mamy taki kaprys ;)). Chodzi mi o miejsca trudno dostępne, lub kiedy rozmiar pomieszczenia nie jest odpowiedni dla zasłon czy firanek. Roleta elektryczna może być zamontowana na oknach które są wysoko, mają mało miejsca wokół itd.

Najlepiej skonsultować z nami możliwość rozwiązania dla konkretnego okna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ>>

… ale jest pewna optymalna metoda na szukanie odpowiedzi na pytanie – czy warto zastosować rolety elektryczne?

Odpowiedz sobie na pytania: – czy muszę się dziwnie wygiąć żeby zasłonić okno zasłoną czy roletą. Czy moje okno pozwala na swobodne zasłanianie i odsłanianie? Czy nie wolałabym użyć smartfona do zasłaniania i odsłaniania okna 😉

W jakim celu stosujemy rolety elektryczne?

Rolety elektryczne stosujemy głównie tam, gdzie chcemy podkreślić prestiż. Nasze realizacje w najlepszych hotelach w Polsce, pokazują, że zarządzający tymi hotelami często wybierają je do swoich “popisowych” wnętrz.

Kolejnym istotnym powodem dla montażu rolet elektrycznych, często jest niepełnosprawność. Gro naszych klientów to osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami ruchowymi. Dla tych osób, zmienia to bardzo wiele.

Wpis zamieszczony przez...
Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Założycielka firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz, a szczególnie w dekoracji okien.
Przewiń do góry