kino w domu • 3 zalety posiadania własnej sali kinowej w domu

KINO W
DOMU

Kino w domu! Nieziemskie doznania
w zaciszu swojego pokoju.

przenieś swój pokój w nowy wymiar

Dzięki naszym zasłonom blackout skutecznie zablokujesz dopływ światła do Twojego wnętrza. Nie umkną Ci już ważne detale z ekranu.

zasłony blackout w domowej sali kinowej

Spraw żeby w Twojej domowej sali kinowej zapanował klimat – rozświetlony jedynie światłem z ekranu.

Zasłona blackout to inaczej rzecz ujmując zasłona zaciemniająca w 100 procentach. Zasłony typu blackout świetnie sprawdzą się jeżeli mamy pomysł na kino w domu. Dlaczego? Pełne zaciemnienie pomieszczenia powoduje że możemy poczuć się jak w prawdziwym kinie. Co więcej, jeżeli zdecydujemy się na elektryczne zasłony blackout, możemy bez wstawania z fotela, sterować zasłanianiem i odsłanianiem zasłon.

Dodatkowo, istnieje możliwość sprzężenia systemu sterowania zasłonami z kinem domowym. Wtedy, po włączeniu ulubionego filmu, zasłony zasuną się samoczynnie – nic tylko delektować się świetnym kinem.

System na którym pracujemy to znana w Japonii marka Mervino™.

Nasze systemy automatycznego zaciemniania to dopracowane konstrukcje. Są długowieczne, ciche, nie sprawiają problemów i dają niesamowity efekt wizualny.

Dzięki systemowi EaseIn i EaseOut zasłony lekko zwalniają tuż przed końcem pracy. Powoduje to wyraźnie zauważalny efekt obcowania z dopracowaną i przemyślaną technologią.

Nie szukaj na Polskim rynku czegoś lepszego bo po prostu nie znajdziesz. Świadczymy kompleksowe usługi związane z montażem karniszy, szyciem specjalnie pod nie zasłon i firanek. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej klasy produktów dla Twojego domu.

Więcej szczegółów na temat naszego systemu znajdziesz na stronie karnisze elektryczne, gdzie opisujemy z jakich rodzajów szyn korzystamy, dowiesz się z jakich komponentów zkłada się karnisz elektryczny oraz zobaczysz przykładowe realizacje w postaci filmów.

Zajrzyj koniecznie i sprawdź naszą ofertę. Promocyjne ceny karniszy elektrycznych.

 

Przykładowe modele zasłon blackout i dimout

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Przewiń do góry