Karnisze Na Zamówienie Czy Gotowe Rozwiązanie? ⋆ Plusy i minusy

Karnisze na zamówienie versus gotowe systemy

29 marca 2021

Podgląd treści na blogu

Karnisze na zamówienie? Elektryczne? Otóż, wygoda i komfort życia to jedne z naszych głównych potrzeb. Wraz z rozwojem technologii nasze potrzeby się zmieniają, mamy smartfony, smart telewizory, szukamy ułatwień i sprytnych rozwiązań tam, gdzie dotąd ich nie było. Jednym z takich nowinek niewątpliwie są karnisze elektryczne. Stały się modnym gadżetem, który bez dwóch zdań ułatwia nam życie. Zdecydowaliście się na karnisze elektryczne i zastanawiacie się jak zabrać się do ich kupna? Mamy dla Was parę rad, które ułatwią decyzję!

Na samym wstępie musimy zdecydować się między dwiema opcjami – zamawiamy karnisze przez internet i wszystko montujemy sami, lub wybieramy kompleksowe usługi. Jedna i druga metoda znajdzie swoich fanów, z montażem na pewno łatwiej poradzą sobie złote rączki z zestawem narzędzi, bo niestety, ale nie jest to najłatwiejsza czynność, a mały błąd może spowodować, że zepsujemy karnisze, a sufit będzie do remontu. Zasłony są ważnym dodatkiem w domu czy mieszkaniu, uwierzcie, że źle dobrane, czy źle zamontowane od razu będą rzucać się w oczy. Najważniejsza w samodzielnym montażu karniszy jest precyzja. Wymagana jest od samego początku, czyli nawet gdy robimy pomiar, choćby parę milimetrów może zepsuć nam koncept i zaburzyć harmonię pomieszczenia. Karnisze elektryczne są zdecydowanie delikatnym sprzętem, nieprawidłowo użyte mogą łatwo ulec zniszczeniu, a wad produkcyjnych laik nie zauważy. Mały błąd, może nawet nie nasz, może zniweczyć cały trud, a my dodatkowo stracimy pieniądze i coś co jest nawet cenniejsze, czyli czas. Bo to co najbardziej przeszkadza przy samodzielnym montażu, to właśnie czas jaki musimy poświęcić. Prawidłowe pomiary, wybór karniszy, oczekiwanie na paczkę, montaż, dobór zasłon, wszystko to pochłonie go mnóstwo. Zazwyczaj więcej niż nam się wydaje, a w czasach gdy każdy jest zabiegany jest to jedna z cenniejszych rzeczy.

Karnisze na zamówienie – komfort i wygoda

Montujemy karnisze elektryczne dlatego bo chcemy ułatwić sobie życie i zapewnić komfort. Prawdą jest, że z tych samych powodów lepiej zapewnić sobie kompleksową usługę. Profesjonaliści wykonają za nas najcięższą pracę, do Was będzie należała tylko decyzja dotycząca stylu i wyglądu. Z całego szeregu plusów największym wg klientów jest gwarancja którą otrzymujecie – 5 lat w czasie których serwisujemy karnisze elektryczne gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ale nie ma co ukrywać, nasi serwisanci nie mają zbyt wiele roboty, nasze karnisze, prawidłowo zamontowane praktycznie się nie psują. Decydując się na karnisze elektryczne musimy mieć na uwadze jeszcze jedną problematyczną sprawę – kalibrację. Bo oczekujemy perfekcji i mamy do tego prawo, chcemy aby się zasłaniały i odsłaniały o dogodnej porze, dopasowanej do naszego trybu życia. Musimy pamiętać, że kompleksowe usługi to nie tylko prawidłowe obliczenia i montaż karniszy. Profesjonaliści poradzą Wam również jak wyselekcjonować zasłony lub firany. Pomogą dobrać prawidłową długość i przede wszystkim szerokość, która sprawi, że marszczenia będą się idealnie komponowały z wnętrzem, nie będą zaburzać harmonii pomieszczenia.

Podsumowanie

Karnisze elektryczne są nowinką technologiczną na polskim rynku, ale całkiem niesłusznie traktowane są jako luksus. Tak naprawdę lada moment staną się standardem, tak jak to było z innymi popularnymi obecnie gadżetami. Decydując się na kompleksowe usługi nie tylko zaoszczędzimy czas, ale również pieniądze. Będziemy też mogli czuć się komfortowo, z długą gwarancją, która sprawi, że nie będziemy się martwić o to czy wszystko działa i jest poprawnie zamontowane.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.