karnisze elektryczne to także tkanina...

wybierz styl wybierz jakość wybierz Mervino™

Karnisze elektryczne to ciągle nowinka technologiczna na Polskim rynku. Chociaż ich popularność rośnie z roku na rok to są one nadal traktowane jako luksus. Dzięki naszej nowoczesnej, niezawodnej i stosunkowo taniej technologii, na luksus posiadania karniszy elektrycznych może pozwolić sobie coraz więcej osób.

nasze podejście do karniszy elektrycznych | karnisze Poznań

Prawdą jest, że żeby być najlepszym w danej dziedzinie, trzeba ją znać od podszewki i mieć bardzo duże doświadczenie. Od ponad 30 lat zajmujemy się dekoracją i automatyką. Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem indywidualnie zestrojonych rozwiązań dla naszych klientów.

Każda osoba zajmująca się w naszej firmie karniszami, zna ich konstrukcje na wylot. Daje to nam masę możliwości ich poprawiania bądź dostosowywania do konkretnych potrzeb klienta. W naszej firmie nie spotkacie się z jednym systemem który jest najlepszy. Wszystko zależy od konkretnego zamówienia. 

Cały czas zmieniamy nasza ofertę karniszy, tak by każdy kolejny klient otrzymywał coraz to lepszy produkt. Takie podejście to też elastyczność. Jako jedyna firma w Polsce, dekorujemy także okna w najróżniejszych kształtach jak chociażby po skosach, łukach czy wypukłościach. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

#stawy wyrobiskowe Poznań

Co oferujemy w kwestii karniszy elektrycznych?

Dostawa i montaż

Zapewniamy dostawę oraz montaż karniszy elektrycznych w całym kraju.

Konsultacje techniczne

Zapewniamy wiedzę oraz doświadczenie.

Konfiguracja sprzętu

Dostajesz gotowy do użytku produkt skonfigurowany według Twoich potrzeb.

Oszczędność

Dzięki karniszom elektrycznym zaoszczędzisz pieniądze i będziesz eco.

#realizacja w Łodzi

Elektryczne karnisze – Szybkość

Karnisz elektryczny Mervino™ 3.6 to zestaw urządzeń najwyższej jakości. Ich precyzja wykonania wpływa na wiele czynników, a takim, który z perspektywy klienta jest odczuwalny na pewno jest szybkość zasłaniania i odsłaniania zasłon. Prędkość działania karnisza to 0,18 m/s. Czy to szybko? Tak. Jeżeli chodzi o zasłanianie okna to dość szybko.

Regulacja snu

Jedną z najistotniejszych zalet posiadania karnisza elektrycznego jest możliwość zaprogramowania go na konkretne godziny tak, żeby na przykład odsłaniał zasłony o godzinie 6.00 rano, a zasłaniał np. o godzinie 22.00, dając nam niejako sygnał do pójścia spać. Dobra regulacja snu pozwala na pozbycie się wielu dolegliwości, ma znamienny wpływ na nasze samopoczucie i pozwala nam zachować zdrowie. Posiadanie karnisza elektrycznego wnosi więc do naszego życia wiele dobrego.

Ekologiczność

System Mervino™ 3.6 cechuje duża ekonomia działania. Jego ważną zaletą jest niewielki pobór prądu. Jest on na poziomie 0,3 Ampera. Natężenie prądu może wynosić od 100 do 240 V. Koszt eksploatacji karnisza elektrycznego nie powinien więc przekroczyć kosztu eksploatacji suszarki do włosów 🙂

Udogodnienia i elementy dekoracyjne

Czymś co poprawia funkcjonalność oraz komfort użytkowania karnisza elektrycznego są liczne systemy wspomagające zasłanianie i odsłanianie zasłon. Jednym z nich jest możliwość sterowania zasłonami za pomocą konsoli montowanej na ścianie, ale również pilotem czy smartfonem. Kolejnym udogodnieniem jest system Touch Motion. Polega on na tym, że po delikatnym pociągnięciu zasłony, uruchamia się silnik elektryczny, który przejmuje kontrolę nad dalszym odsłonięciem lub zasłonięciem. Kolejnym rozwiązaniem, które ma bardziej wpływ na estetykę zasuwania i odsłaniania zasłon jest system Soft Start and Stop. Działa on na zasadzie powolnego rozpędzania zasłony. Ten system po prostu świetnie wygląda w akcji.

#realizacje sal bankietowych i weselnych

Tkaniny najwyższej jakości w połączeniu z karniszem elektrycznym, dopełniają poczucie luksusu.

Karnisze elektryczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Czy istnieje jakieś rozwiązanie?

Istotnie, rozwiązaniem licznych problemów z funkcjonalnością oraz estetyką zasłon są szyny aluminiowe. Są one dostępne w kilku odcieniach, ale nie to jest ich największą zaletą. Ich konstrukcja jest lepiej dopracowana oraz wytrzymalsza. Dlatego, nie wygina się. Jest stabilnym i wytrzymałym podłożem dla mechanizmu przesuwania. Korzystanie z niej jest wygodne i przyjemne 🙂

Karnisze elektryczne to wygoda, komfort i doznania estetyczne - sprawdź naszą ofertę

Istotnie, karnisze elektryczne są coraz popularniejsze. Chociaż tym, co ma wpływ na jakość, żywotność oraz funkcjonalność karniszy elektrycznych są tworzywa z których zostały wykonane, to na rynku nadal dostępne są modele będące gotowymi rozwiązaniami dla karniszy elektrycznych, ale… no właśnie – zawsze jest jakieś “ale”.

Istotnie, korzystanie na co dzień z taniego rozwiązania, nie jest irytujące jedynie przez pierwszych kilka dni. Następnie powoli mamy dość ciągłego szarpania się. Żeby wykonać trywialną czynność jaką powinno być zasłonięcie lub odsłonięcie okna.

Co może się stać jeśli korzystamy z karnisza niskiej jakości zbyt często?

Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że mocniejsze szarpnięcie spowoduje wyśliźniecie się kółek lub ślizgów z szyny i część firany lub zasłony będzie zwisała tworząc niezbyt gustowny obraz – są one stosowane.

Z biegiem lat szyna “wyrobi” się i prawdopodobieństwo zdarzenia opisanego powyżej będzie rosło.

Żeby lepiej przybliżyć Ci naszą ofertę – kilka słów o produktach i rozwiązaniach, które stosujemy.

Mervino™ to nasza marka szyn, systemów i ogólnie mówiąc wszystkiego co nie jest tkaniną, a służy dekoracji okien.

Najpopularniejszym rozwiązaniem z którego korzystamy jest szyna Mervino™ KS.

Szyna Mervino™ KS jest montowana w pomieszczeniach o wysokości nie przekraczającej 2,8 m. Swoją popularność zawdzięcza swojemu stosunkowi ceny do jakości. Malowana proszkowo posłuży wiele lat, a dostępność kolorów takich jak biały, srebrny, czarny czy brązowy pozwala sprostać wymaganiom najlepszych hoteli.

#realizacja karnisza elektrycznego z zasłonami i panelami japońskimi w Zabrzu

karnisze elektryczne to luksus na wyciągnięcie ręki, zasłony elektryczne sterowane dotykiem...

Szyna Mervino™  Multi KS Szyna wielotorowa, której tory odpowiadają szynie KS. Są dostępne 4 wersje: 2/3/4 i 5 torowe. Szyna ta zdecydowanie skraca czas montażu co jest ważne przy większych zamówieniach. Ponieważ ilość wywierconych otworów montażowych do jej zawieszenia jest nie znacznie większa niż do pojedynczej szyny KS, dzięki czemu wykonanie realizacji firan i zasłon jest o wiele mniej czasochłonne.

Używa się specjalnych prowadnic (main carrier), które umożliwiają nałożenie zasłon na siebie. Można także, każdy z 2 boków zawiesić na osobnej szynie (lub torze przy szynie wielotorowej).

Szyna Mervino™ KS montowana jest do sufitu/wnęki/półki za pomocą „klików” i jest to najsolidniejsze rozwiązanie.

Można także ją zamontować do ściany za pomocą specjalnych wsporników, ale to zależy z czego wykonana jest ściana…

karnisze elektryczne - w najlepszych hotelach to już standard... zasłony elektryczne podbijają nowoczesne wnętrza.

Szyna systemowa Mervino™ DM

Szyna ta została stworzona z myślą o systemach Mervino™ DM 3.6 i 4.6, ale bardzo często proponujemy ją naszym klientom do wysokich pomieszczeń. Dzięki jej zastosowaniu unikamy „szarpania” zasłon przez użytkowników. Na przykład, gdy mamy wnętrze wysokie na 4.5m to ciężar zasłony na tyle obciąża kółka rolek lub ślizgi zwykłej szyny KS, że nie przesuwają się one płynnie co generuje szarpanie zasłonami. Łatwiej wtedy o zagniecenia, a to powoduje szybsze zużycie zasłon i więcej pracy nad zachowaniem świetnego wyglądu zasłon.

Jako że szyny systemowe Mervino™ są przystosowane do dużych ciężarów, to rolki na dużych kółkach (systemowe) i fakt, że szyny te są anodowane (co eliminuje nierówności wewnątrz szyny) powodują, że za delikatnym pociągnięciem zasłaniamy lub odsłaniamy okno.

A jeśli potrzebujesz więcej...

… mamy w ofercie elektryczne karnisze montowane na szynach aluminiowych. Sercem mechanizmu zasłaniania i odsłaniania jest silnik elektryczny. Do sterowania nim służą bezprzewodowy pilot, panel RCS oraz aplikacja Smart-Life dostępna w appstore i google play.

Karnisze elektryczne zapewniają niezwykły komfort oraz potęgują doznania estetyczne. Montujemy je głównie w hotelach o wysokim standardzie, ale coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie w swoim zaciszu domowym.

Karnisze elektryczne Mervino™  DM 3.6

System z przeznaczeniem do sal konferencyjnych, bankietowych, weselnych montowany głównie w pomieszczeniach komercyjnych. Siła silnika DM 3.6 pozwala na stosowanie go w bardzo wysokich pomieszczeniach.

Karnisze elektryczne Mervino™ DM 4.6

Systemy z przeznaczeniem do realizacji domowych, kameralnych pomieszczeń. Ciche, szybkie, ale ich długość jest znacznie bardziej ograniczona w stosunku do 3.6.

zasłony elektryczne cena - jaka powinna być?

W jakiej cenie powinien być dobry karnisz elektryczny? To pytanie często zadajemy sobie sami. Na rynku jest wiele rodzajów, typów i modeli karniszy elektrycznych. Łączy je wspólna cecha – są to dopracowane urządzenia bo nie ma w nich co się popsuć. Prosta konstrukcja większości dostępnych na rynku urządzeń zapewnia ich trwałe i bezawaryjne działanie.

Nasza konstrukcja, karnisz elektryczny Mervino™ to jeden z najlepszych systemów dostępnych do niedawna tylko dla klientów biznesowych tj. hoteli, sal weselnych i bankietowych czy kin i teatrów. Swoją niezawodność potwierdza od kilkunastu już lat.

Cena bazowa naszego rozwiązania to ok. 1100 zł. Do tego należy doliczyć koszt długości karnisza. Nasza oferta, jako jedna z nielicznych w Polsce, dotyczy karniszy elektrycznych oraz zasłon szytych specjalnie pod konkretną realizację.

#realizacja w Poznaniu

Karnisz elektryczny – konserwacja?

Nasze karnisze elektryczne mają jedną, dużą zaletę – nie trzeba nic robić, żeby działały długo, sprawnie i elegancko. Nasze karnisze są polecane przez wiele podmiotów takich jak kina, teatry, hotele czy salony weselne. Zaufanie tych podmiotów pozwoliło nam zbudować przekonanie, że nasze produkty sprawdzają się świetnie w każdych warunkach.

Zasłony elektryczne - jakie są ograniczenia?

Odpowiedź może być tylko jedna – nie ma żadnych ograniczeń. Nasza firma i nasze rozwiązania sprostają każdym wymaganiom. Nasze zasłony dopełnią każde pomieszczenie – nawet te nie do końca proste… mam tu na myśli np. naszą realizację rolet rzymskich po łukach w jednym z hoteli w Polsce, który ma ściany zewnętrzne z giętego szkła. Takie rozwiązanie wymagało od nas indywidualnego podejścia, ale .. udało się! Efekt prezentuje film 🙂

Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawach trudnych i tych niemożliwych – tylko proszę nam o tym nie mówić – że są niemożliwe do wykonania zadania.

zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook-a –>>

Jak działa inteligentny karnisz elektryczny?

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Przewiń do góry