Karnisze elektryczne cena – ile za ile?

12 lutego 2021

Podgląd treści na blogu

Słysząc nazwę karnisze elektryczne cena, często kompletnie dla nas nową, od razu myślimy że to pewnie wynalazek, którego cena na pewno będzie bardzo wygórowana 💰 Otóż nie! 🤠 O liczbach powiemy za chwilę, ale najpierw wyobraźmy sobie, że wchodzimy do ISpotu, aby kupić nowiutkiego IPhonea. Spoglądając na plakietki z cenami rangi 6, 7, 8 tysięcy zazwyczaj nie zastanawiamy się tylko kupujemy.

A teraz wchodzimy do naszego salonu w którym mamy wielkie 5 metrowe okno, w dzień wpuszczające masę światła, a w nocy przyciągające jak lep na muchy, wzrok naszych sąsiadów… 🧐

Wiesz już że potrzebujesz zasłony, ale czemu nie nadać im też charakteru rodem z XXI wieku? Potrzebna będzie instalacja elektryczna, nie przejmuj się. Zajmiemy się tym. No dobra ile, ile? Karnisze elektryczne cena to ok 1400 złotych z montażem. Za zasłony na nasze okno zapłacimy też ok 800-900 zł, czyli za 2300 złotych mamy piękną, odjechaną zabawkę, która na równi z Iphonem, na pewno zwróci wielką uwagę naszych znajomych 🤩

Co dostajemy w cenie karnisza elektrycznego? Czy warto?

Karnisze elektryczne „Mervino” dostarczane przez firmę Małgorzata, są kompatybilne z każdą z najpopularniejszych aplikacji sterowania inteligentnym domem. Otwiera to przed nami nie skończoność możliwości, co do wykorzystania systemów i tworzenia z nimi wymyślnych konfiguracji. Zdecydowanie najbardziej efektowną i taką, którą po prostu używa się na co dzień opcją, jest planowanie czasowe odsłaniania i zasłaniani okien🦾

Dzięki niemu, zdecydowanie łatwiejszym i przyjemniejszym okazuje się poranne wstawanie i przez to regulacja czasu naszego snu. Bo przecież jak tu zaspać, gdy w akompaniamencie budzika, witają nas promienie słoneczne, kolejnego pięknego dnia🌞 Teraz pomyślmy jeszcze raz o naszym Iphonie🍏

Jest to bez wątpienia wspaniałe pod praktycznie każdym względem urządzenie, ale za 1/4 jego ceny mamy nietuzinkowy gadżet, który bez wątpienia sprawi nasze codzienne samopoczucie dużo lepszym. Warto?

Więcej na temat karniszy elektrycznych, możecie się dowiedzieć w stronie mi poświęconej.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Skontaktuj się z nami:
Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Zuza Kmieciak
Zuza Kmieciak
09/04/2022
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pani Małgorzata wraz z synem pomogli wybrać tkaniny idealnie odpowiadające projektowi i potrzebom, wszystko zostało wymierzone i zainstalowane pod wymiar. Efekt jest naprawdę piękny :) Doceniam za indywidulane podejście do klienta. Z całego serca polecam!
Patrycja
Patrycja
08/04/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt, serdecznie polecam!
Aleksandra Sowińska
Aleksandra Sowińska
06/04/2022
Jestem architektem wnętrz. Z Panią Małgorzatą każda realizacja wyszła idealnie. Szukałam firmy, która broni się jakością swojej usługi i posiada duży wybór materiałów. Pani Małgorzata pojawia się na inwestycji w celu pomiaru a nawet zabiera wybrane próbki. Inwestorzy cenią sobie profesjonalne podejście.
Monika Z
Monika Z
30/03/2022
Super szybka realizacja. Szeroki wachlarz materiałów. Fachowe wykonanie i montaż. Zasłony wyglądają elegancko i z powodu, że pełnią funkcję ściany w gabinecie kosmetycznym wprawiają klientki w zachwyt. Polecam współpracę 👌
Dobrochna Niezgoda
Dobrochna Niezgoda
29/03/2022
Pani Małgorzata robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, osoby rzetelnej, zaangażowanej i znającej się na temacie. Jednak to niestety tylko pierwsze wrażenie. Montaż naszych karniszy i zasłon opóźnił się o dwa miesiące. W między czasie bardzo ciężko było się z Panią Małgorzatą skontaktować i czegokolwiek dowiedzieć. Kilka razy mówiła że już gotowe i że przyjeżdzają, po czym w umówiony dzień na pytanie o której będzie dostawałam odpowiedzieź że jednak nie będzie. Wymówki były na początku że mąż chory, potem że dostawca nie wysłał materiału, potem że ktoś tam kłamie, a prawda była niestety taka że Pani Małgorzata umawiała się ze mną na montaż chociaż wiedziała że zasłony nie są jeszcze uszyte. Finalnie okazało się że uszyte zasłony są za krótkie (prosiłam żeby troszkę leżały na podłodze a nie wisiały) a górą wystają fatalne plastikowe wieszaczki i niestety rezultat jest taki że nie zaciemniają pokoju tak jak było w planie bo i górą i dołem wpada światło. Po zamontowaniu karniszy i zasłon Pani Małgorzata jednak znalazła czas na kontakt z klientem i codziennie nękała mnie (oraz mojego partnera) telefonami i mailami z pytaniem kiedy dostanie zapłatę za usługę. Zasłony wiszą, wyglądają jak wyglądają, niesmak pozostanie na długo. Nie polecam.
Marcin Marciniak
Marcin Marciniak
09/03/2022
Zdecydowałem się na zakup firan oraz zasłon w firmie pani Małgorzaty. Nie jest to firma najtańsza na rynku natomiast rozumiem, że za jakość trzeba płacić. Po realizacji zlecenia jestem naprawdę zadowolony, przede wszystkim czas (bardzo szybki) wykonania i oczywiście sam efekt końcowy, dla mnie rewelacja, goście, odwiedzający również podzielają moją opinię. Udało się również dogadać w kwestii samego transportu, karnisz miał 5 metrów także nie każdy dysponuje autem do przewozu takich rzeczy. Polecam, myślę, że chętnie wrócę zlecać kolejne projekty.
Katarzyna Jankowiak
Katarzyna Jankowiak
02/03/2022
Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektu końcowego. Czas realizacji zgodny z umową. Cena nie należy do niskich, ale warto było.
Leszek Błaszyk
Leszek Błaszyk
18/02/2022
Czekałem na swoje firany i zasłony dość długo. Firany były różnej długości a zasłony źle uszyte. Pani Małgorzata przyjechała stwierdziła, że tak nie może być i zabrała całość do poprawki. Po 2 tygodniach przywiozła poprawione firany natomiast zasłony prasowała żelazkiem parowym. Ok jakoś to wyglądało, ale po 2-3 godzinach materiał zasłony wrócił do pierwotnej formy. Pani Małgorzata już od nas telefonów nie odbiera.
Cia Paty
Cia Paty
16/02/2022
Bardzo fachowa obsługa zespołu Pani Małgorzaty. Firanki,zasłony uszyte i zawieszone bardzo szybko a efekt jaki robią na oknach jest świetny🌟
Jakub Kulig
Jakub Kulig
16/02/2022
Gorąco polecam firmę Małgorzata. Robią robotę warta swojej ceny. Karnisze i rolety rzymskie zamontowane perfekcyjnie, a później powieszone firanki wyglądają obłędnie.
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.