System Wave Karnisz, System Wave Karnisz Cena

Karnisze Wave
najlepsze rozwiązanie do twojego okna

System wave to aktualnie jeden z najpopularniejszych sposobów na wieszanie firan lub zasłon na karniszu. Dekoracje układające się w idealnie równe fale mogą zdobić wspaniałe okna wnętrza w przeróżnych stylach od Nowojorskiego po Naturlany. Na tej stronie opisujemy dokładnie karnisze do których dedykowany jest właśnie system wave.

Karnisze Wave
najlepsze rozwiązanie do twojego okna

System wave to aktualnie jeden z najpopularniejszych sposobów na wieszanie firan lub zasłon na karniszu. Dekoracje układające się w idealnie równe fale mogą zdobić wspaniałe okna wnętrza w przeróżnych stylach od Nowojorskiego po Naturlany. Na tej stronie opisujemy dokładnie karnisze do których dedykowany jest właśnie system wave.

System Wave Karnisz, System Wave Karnisz Cena

Czym jest system wave?

System wave to nic innego jak połączenie taśmy oraz specjalnych rolek lub ślizgo dzięki którym uzyskujemy idealne jak sama nazwa wskazuje “fale”. O kilku lat zdobywa on w polsce coraz większą popularność. Jest tak z trzech głównych powodów. Po pierwsze dzięki niemu nie musisz się bawić w układanie dekoracji na oknie, gdyż praktycznie zawsze ułożą się tak samo równomiernie. Po drugie efekt wizualny takich zasłon, które są gęsto “stłoczone” na ścianie wydająca niezwykle elegancko i bogato. Po trzecie, dekoracje na tym systemie pasują do wielkości stylów wnętrz chociażby jak nowoczesny, naturalny, nowojorski czy retro.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Na podstawie 106 opinii
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.

Cena karniszy do systemu wave

Jako że wszystkie nasze karnisze i dekoracje tworzymy na wymiar, cena każdego rózni się z uwagi na jego długość, sposób montażu i wiele innych czynników dzięki którym uzyskujemy ten efekt “wow”. Dlatego też do wyceny przyjęliśmy najpopularniejsze warianty.

Karnisz ks z systemem wave o długości 5m z założeniem to koszt 390zł netto(cena nie uwzględnia dojazdu). Uszycie zasłon z weluru do tego systemu przyjmując że wysokość pomieszczenia to 300cm, wyniesie 1970zł netto.

Cena karnisza elektrycznego wave z montażem o długości 5 metrów to skolei 2200 zł netto. Zasłony z weluru o wysokości 300cm na taki karnisz to koszt 1970 zł. W tym przypadku firanki będą kosztować ok 1450 zł netto(w zależności od tkaniny)

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Nasz najpopularniejszy karnisz do systemu wave to zdecydowanie szyny aluminiowe ks. Ten bardzo prosty w budowie system jest ma całą masę zalet. Pierwszą z nich jest łatwość jego montażu. Karnisze ks montuje się za pomocą tak zwanych “klików”. Są to małe wycięte w kształt szyny blaszki z otworem na śrubę. Montaż ogranicza się do przykręcenia ich w linii karnisza, a następnie wciśnięcie szyny w wcześniej zamontowane uchwyty. Jest to bardzo proste i intuicyjne, przez to wielu naszych klientów decyduje się na montaż z we własnym  zakresie. Szyny są także świetne do gięcia. Jest to szczególnie przydatne jeżeli dekorujesz okno na ścianie po łuku, wykusz lub chcesz dekoracjami ominąć jakiś element na wystroju jak na przykład klimatyzator. 

Na karniszu ks stosujemy dwa systemy wave. Najczęściej jest to tradycyjny system ze “ślizgami” połączonymi sznureczkiem tworzącym równe dystanse. Wykorzystujemy go do zasłon na oknach małej i średniej wielkości (do 300 wys i 600 cm szerokości). Przy takich wymiarach i nie ciężkiej tkaninie np. jak welur mamy pewność że dekoracje będą przesuwać się płynnie. Do większych okien stosujemy karnisze elektryczne wave, ale o nich poniżej. 

Do karniszy wave ks stosujemy jeszcze jeden system. Jest to taśma wszywana do dekoracji z wbudowanymi dystansami. Wykorzystujemy go praktycznie tylko do tak zwanych boków dekoracyjnych, czyli firana lub zasłona bez funkcji zasłaniania okna. Takie rozwiązanie w zupełności wystarczy  wypadku statycznych dekoracji pozwoli na oszczędność.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

Bardziej innowacyjnym oraz dającym wiele więcej możliwości rozwiązaniem są karnisze elektryczne z systemem wave. Przede wszystkie za pomocą takiego systemu możesz komfortowo przesuwać firanki lub zasłony na znacznie większe kszych oknach. Takie  dekoracje także zachowają świeżość na dłużej, ponieważ całkowicie eliminujemy ich dotykanie oraz potencjalne  „miętolenie” podczas przesuwania. Karnisze elektryczne wave możesz zaprogramować tak aby odsłaniały lub zasłaniały dekoracje o wybranej godzinie. I tak na przykład w sypialni możesz ustawić w aplikacji Tuya Smart, aby zasłony rozsuwały się o tym samym czasie w krytym zadzwoni budzik. Ułatwi to poranne wstawanie. 

System wave do karnisza elektrycznego składa się z rolek z obrotowymi zamkami i sznurkami dystansujących oraz specjalnej  taśmy, którą wyszywany w dekoracje. Ta taśma ma w sobie metalowe bolce, za pomica których łączym dekoracje z karniszem.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Do jakich zasłon karnisze wave?

Jako że karnisze z systemem wave wykorzystywane są do tworzenia na oknach idealnego ładu który uzyskujemy za pomocą ułożenia zasłon w idealne fałdki, takie dekoracje muszą zostać wykonane w odpowiedniej tkaniny. Aby system wave ułożył w taki sposób kluczowa jest miękkość tkaniny. Dla naszych klientów przygotowaliśmy selekcję takich tkanin. Idealnie w tym przypadku sprawdzają się na pewno wszystkie firanki. Jako że ich gramatura jest niska przez to też praktycznie wszystkie są bardzo miękkie. Trochę inaczej sprawa wygląda w przypadku zasłon. Tutaj bardzo istotna jest gramatura, splot tkaniny oraz twardość wykorzystanych nici. Możemy śmiało powiedzieć że na pewno bardzo dobrze sprawdzą się tkaniny o gramaturze do 300g/m2. Bardzo często na zasłony zawieszone na karniszu wave stosujemy welury. Standardowe posiadają gramaturę ok 260g/m2 i są bardzo plastyczne. To ich charystyczna włoskowata struktura powoduje że załamują światło tworząc jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny. Standardowo blokują one 70% wpadającego światła, ale welury mogą być także w pełni zaciemniające. Takie są odrobinę sztywniejsze jednakże nadal świetnie układają się na karniszach z systemem wave.
Poniżej przygotowaliśmy dla ciebie selekcje tkanin dobrze prezentujących się systemie wave.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.