Jakie zasłony do pokoju dla chłopca? ⋆ Małgorzata Poznań

Jakie zasłony do pokoju dla chłopca?

7 maja 2021

Podgląd treści na blogu

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz pokój dla swojego pierwszego dziecka, czy remontujesz pokój nastolatka, wybór odpowiednich zasłon do pokoju dla chłopca jest ważną częścią procesu projektowania wnętrza. Zobacz całą naszą ofertę zasłon dziecięcych!

Wskazówki przy wyborze zasłon dla chłopca

Przedstawiamy kilka wskazówek, które powinny pomóc w wyborze zasłon do pokoju dla chłopca. Przeanalizowaliśmy kilka czynników, które mogą być pomocne przy wyborze zasłon dziecięcych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Zasłony do pokoju dla chłopca – najważniejsze wskazówki

zasłony do pokoju dla chłopca
  • Bezpieczeństwo dzieci

Bezpieczeństwo jest najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich zasłon do pokoju dla chłopca. Jeśli masz małe dzieci, pamiętaj, że mogą one pociągać za zasłony, gdy uczą się stać lub chodzić. Z tego powodu ważny jest wybór lekkiej, ale solidnej zasłony, podobnie jak wybór mocnych i wytrzymałych karniszy, prętów i wsporników, które wytrzymają okazjonalne szarpanie. Podobnie upewnij się, że zasłony, które rozważasz, nie zawierają żadnych drobnych ozdób, które mogą stwarzać ryzyko zadławienia.

  • Wiek chłopca

Weź pod uwagę wiek wybierając zasłony do pokoju chłopca. Jeśli Twoje dziecko jest trzylatkiem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że preferuje jasne, kolorowe wzory. Natomiast jeśli Twoje dziecko jest nastolatkiem, prawdopodobnie będzie miało zupełnie inne preferencje niż osoby młodsze. Jeśli chłopiec jest wystarczająco duży, aby wyrazić swoje preferencje, warto wziąć je pod uwagę przy wyborze zasłon.

Zobacz naszą ofertę zasłon i firan

  • Kolor i wzór dopasowany do chłopca

Odkrywanie różnych kolorów, wzorów i faktur to jedna z najbardziej zabawnych części kupowania zasłon do pokoju dla chłopca. Należy pamiętać, że dzieci prawdopodobnie nie chcą mieć ponurego pokoju. Wybór jasnych kolorów i ciekawych wzorów nie tylko zwiększa wizualną atrakcyjność pomieszczenia, ale może również pobudzić kreatywność Twojego dziecka.

  • Blokowanie światła

Chociaż ważne jest, aby zapewnić chłopcu pokój, który jest jasny, wesoły i udekorowany odpowiednio do wieku, równie ważne jest, aby zapewnić mu warunki do odpoczynku. Blokujące światło zasłony do pokoju dla chłopca zapewniają spokojny sen w nocy i możliwość drzemki w ciągu dnia. Połączenie zasłon zaciemniających z dodatkowymi warstwami zasłon okiennych pozwala dostosować poziom naturalnego światła w pomieszczeniu.

  • Materiał

Zasłony do pokoju dla chłopca powinny być wykonane z wytrzymałego materiału. Zdecyduj się na zasłony łatwe w pielęgnacji. Najlepiej takie, które można prać w domu, bo dzieci mogą wyrażać się twórczo nie tylko na papierze:)

Możesz też wziąć pod uwagę montaż rolet, które są praktyczne i dostępne w wielu kolorach i mogą być wykonane z różnorakich materiałów.

Zobacz ofertę rolet

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.