Dekoracja Wnętrz Poznań ⋆ Jakie dekoracje wybierają poznaniacy?

Dekoracja Wnętrz Poznań 2021 – Jak dekorują okna poznaniacy?

23 marca 2021

Podgląd treści na blogu

Dekoracja wnętrz Poznań, czyli jak rok 2021 pomimo panującej pandemii wirusa Covid-19, zapowiada się bardzo obiecująco pod względem designu, chociażby nowoczesnych wnętrz. Planowane przez agencje kosmiczne, loty na księżyc i marsa, inspirują Poznańskich projektantów wnętrz, do tworzenia coraz to ciekawszych aranżacji, do bólu napakowanych technologią i sprytnymi rozwiązaniami. Jak więc w 2021 roku będą wyglądały poznańskie domy i mieszkania? W tym blogu przytoczymy kilka sugestii w tym temacie. A więc do dzieła.

Jakiej architektury w poznaniu, możemy spodziewać się w 2021?

Poznań, w 2021 roku, wzbogaci się masę ciekawych, hiper nowoczesnych apartamentowców i domów. Takie inwestycje jak chociażby „Tarasy Wilczak” i Famma Dąbrowskiego, to przede wszystkim nowoczesne bryły zatopione w klimacie tego ta miasta z piękna historią. Można pomyśleć, że ok, bryła budynku, bryłą budynku, ale we wnętrzach to możemy sobie robić co chcemy. Tak to prawda. Ale, widok, pięknego wieżowca, jakim chociażby będzie aktualnie powstający „Poznański Manhatan” czyli Andersia Siver, dopełniony kontunuacją stylu w jakim został zbudowany we  wnętrzach, wygląda wspaniale. Takie wnętrza, na pewno zachowają swój charakter na długie lata.

Oprócz okazałych 100 metrowców, w Poznaniu powstaje oraz rewitalizowana jest masa budynków o architekturze klasycznej. Budynki takie jak Matejki 51 od Constructa Plus, to mieszkania, dla osób, które muszą kochać historię. Mieszkanie w takim budynku, jest gwarancją wyjątkowego klimatu, który zresztą towarzyszy całemu staremu miastu.

Jak więc będą wyglądać poznańskie wnętrza w 2021?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, architektura miasta Poznań roku 2021, kieruje nas w stronę stylu nowoczesnego i klasycznego. Dlatego też uważamy, że stylem który zdecydowanie zdominuje w 2021, będzie modern classic. Jednakże jego definicja z roku na rok się zmienia. Co roku, dochodzą ciekawe rozwiązania na kuchnię, łazienki itd. Ten sam trend, tyczy się naszych firan, zasłon i rolet rzymskich. Cały czas, dostajemy do naszych producentów, coraz to bardziej wymyślne wzory tkanin, które już na pierwszy rzut oka, można stwierdzić że będą świetne do stylu modern classic. Jest to samo w sobie dodatkową wskazówką, że ten styl aktualnie podoba się na całym świecie.

Czym właściwie jest modern classic?

Tak jak sama nazwa tego stylu sugeruje, jest to połącznie nowoczesności z klasyką. We wnętrzach dzieli się to zazwyczaj pół na poł. Cześć domu która musi być wysoce praktyczna, jak chociaż by kuchnia, będzie udekorowana bardziej w stylu nowoczesnym. Znajdą się w niej tylko delikatne klasyczne akcenty. Za to, w części jadalnianej, możemy poczuć się niczym Napoleon Bonaparte i sprawić sobie piękne, ciężkie, bogato zdobione meble Włoskie.

Dekoracja wnętrz Poznań – Poznańskie wnętrza inspirowane naturą…

Wróćmy może, jeszcze raz do Andersia Silver. Jako że wkrótce, będzie to jedna z wizytówek poznania, przyjrzyjmy się conceptą jego wnętrz.

credit: materiały prasowe / Najwyższy budynek w Poznaniu. Tak będą wyglądać wnętrza Andersia Silver

Widać tutaj, przede wszystkim dużą przestrzeń i jak najwięcej natury. Mech chrobotek na ścianach, rośliny w donicach i zabudowach, wygradzają praktycznie całą przestrzeń. Bo to właśnie jej, zaczyna brakować w większości centrów miast. Ale jak wszyscy wiemy, nie w Poznaniu. Nie bez powodu jest on nazywany zielonym miastem. Dodawanie więc natury do wnętrz, w naszym pięknym mieście, jest obywatelskim obowiązkiem.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.